Naše služby

KAMIONOVÁ DOPRAVA

Vozový park tvoří flotila 120 vozových souprav. Velkoobjemová přeprava zboží od 100 do 120 cbm a hmotnosti do 24 000 Kg. Průměrné stáří vozového parku do 3 let a je stále modernizován. Působnost Západní Evropa, Polsko, Slovensko.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

Od roku 2015 disponujeme novým zájezdovým autobusem Volvo se 49 místy k sezení.

LETECKÁ DOPRAVA

Od roku 2013 jsme rozšířili nabídku dopravních služeb o leteckou přepravu osob a malých expresních zásilek. Jedná se o zbrusu nový jednomotorový vrtulník Robinson R44 o užitečné zátěži 400 kg. Nadále plánujeme s rozšířením letecké techniky a služeb.

MANIPULAČNÍ SKLAD

Nabízíme překládání a uskladnění zejména paletového zboží. Krytý sklad o velikosti 300m2 plus další nekryté skladovací plochy.

Kariéra

Průběžně s obnovou a navyšováním vozového parku příjmáme řidiče s praxí v MKD. Informace tel. 603 116 506

Uchazeč odesláním odpovědi na pracovní nabídku dává ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k tomu, aby jeho osobní údaje byly zpracovány a po dobu jednoho roku od odeslání uchovány v personální databázi společnosti Zdeněk Tomášek s.r.o., za účelem náborového řízení pro zaměstnání v uvedené společnosti. Poskytnuté osobní údaje nesmějí být bez souhlasu uchazeče předány žádné třetí straně.